Juwenalia PUZ 2024 aftermovie – filmowanie koncertów Suwałki

filmowanie koncertów suwałki

Uwielbiamy robić filmy z koncertów! Mówi się, że filmowanie koncertów w Naszym wykonaniu to poezja dla oczu. Mamy więc do czynienia z pewnego rodzaju symbiozą. Ale tak to jest kiedy ludzie, którzy kochają swoją pracę, robią to co sprawia im przyjemność. Efekty widać na Naszych obrazach. To dla Nas bardzo ważne, że od kilku lat jesteśmy wykonawcami relacji filmowej i fotograficznej ze święta studentów w Suwałkach. Każda kolejna edycja Juwenaliów suwalskiej uczelni to dla Nas nowe wyzwanie. Chcemy wypaść lepiej niż lata wcześniej dlatego dokładamy starań i tryskamy pomysłami by zaskoczyć widzów czymś czego jeszcze nie widzieli.

juwenalia suwalskie

Filmowanie koncertów Suwałki – wielkie święto studentów

W maju 2024 na zorganizowanych w Suwałkach Juwenaliach stawiły się gwiazdy muzyki rozrywkowej. Organizatorzy czyli Państwowa Uczelnia Zawodowa w Suwałkach, zaprosili w tym roku czołówkę polskiej sceny muzycznej.

Ale nie zapomniano też o przedstawicielach lokalnej sztuki. Zespół „OSYDA” zagrał na ubiegłorocznej edycji. Występ suwalskiej kapeli rockowej tak bardzo spodobał się publiczności, że nie sposób było ich nie uwzględnić w ostatniej edycji. Filmy eventowe mają wysoką jakość kiedy mamy możliwość rejestrowania dobrze bawiącej się publiki. Na koncercie OSYDY widzowie oszaleli.

Zobaczcie poniżej film Naszego autorstwa, który zrobiliśmy na zlecenie PUZ Suwałki:

Filmy eventowe to Nasza specjalność

Na suwalskich juwenaliach swoje koncerty dali artyści z ekstraklasy polskiej rozrywki. Fani muzyki reggae mogli na żywo posłuchać koncertu w wykonaniu Mesajah. Na miłośników muzyki folk czekała uczta w postaci energetycznej piguły od Daj To Głośniej a gwiazdą wieczoru był znany i lubiany Baranovski.

Mając na scenie taką plejadę gwiazd filmowanie eventów to najpiękniejsze zajęcie na świecie.

Poza filmem z Juwenaliów, zrealizowaliśmy na zlecenie organizatorów również fotorelację. Najprzyjemniejsze do fotografowania były momenty, w których artyści wchodzili w interakcję z widownią. Juwenalia PUZ 2024 wyróżniały się dużą frekwencją gości nie tylko z Suwałk ale również turystów i mieszkańców regionu, którzy przyjechali zobaczyć gwiazdy muzyki na żywo.

Film z koncertu i fotorelacja z Juwenaliów PUZ 2024 spotkały się z ogromną sympatią internautów na Facebook’u i Instagramie.

daj to głośniej koncert suwałki
juwenalia suwalskie 2024
czesław renkiewicz na juwenaliach
baranovski w suwałkach

Film z koncertu – Aftermovie – Juwenalia PUZ 2024

Filmowanie eventów w mieście Suwałki zawsze sprawia, że oprócz wyjątkowych emocji czekają na Nas życzliwi ludzie i dużo uśmiechów. Takie imprezy jak Juwenalia PUZ 2024 to dobry czas na łapanie wyjątkowych chwil i wrzucanie ich do swoich filmów i zdjęć. Ważna i nieoceniona jest rola organizatora. Wsparcie całej kadry i studentów uczelni to klucz do sukcesu wydarzenia. Zwłaszcza kiedy ciężar odpowiedzialności jest spory a do ogarnięcia jest bardzo dużo. Jednak ekipa PUZ-u wykazała się jak zawsze i gdyby rozdawano nagrody za wzorcowa zorganizowane Juwenalia to Suwałki mogłyby rywalizować w tej dziedzinie z większymi od siebie.

Duży szacun należy się też za dobór artystów na Juwenalia Suwalskie 2024. Każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Zespół „Osyda” to mocne rockowe brzmienie, Mesajah jako przedstawiciel wibracji rodem z Jamajki, zespół „Daj To Głośniej” czyli muzyka na pograniczu folku i disco – polo i na koniec Baranovski, który obok Dawida Podsiadło i Margaret jest chyba najczęściej granym artystą w komercyjnych stacjach radiowych.

Coroczne święto studentów Państwowej Uczelni Zawodowej w Suwałkach przez lata dało się poznać jako impreza bardzo jakościowa. Na próżno szukać tu kilkunastu średnich grajków. Organizatorzy stawiają na dwa, trzy mocne nazwiska, które elektryzują fanów muzyki. Za jakościowym artystą idzie w parze jakościowe show. Topowi artyści mają ze sobą profesjonalne ekipy, które dbają o każdy szczegół podczas koncertu. To często kilkudziesięcioosobowe drużyny, które sprawiają, że wydarzenie wchodzi na światowy poziom. Nagłośnienie, pirotechnika i detale choreograficzne sprawiają, że publiczność może się poczuć jak na największych festiwalach muzycznych świata.

Filmy eventowe, które realizujemy w całej Polsce bardzo często porównujemy z tymi z Suwałk i wierzcie Nam – to zawsze bardzo zbliżony poziom. Czyli Liga Mistrzów!

filmowanie eventów suwałki

Filmowanie eventów Suwałki – Juwenalia PUZ 2024

Juwenalia PUZ 2024 przeszły do historii jako impreza, która zapadnie w pamięć wszystkich uczestników. Nie mamy wątpliwości, że przyszłoroczna edycja będzie równie energiczna jak wszystkie poprzednie. Ciekawi jesteśmy czym w 2025 roku zaskoczą Nas organizatorzy. Zacieramy ręce na samą myśl, że być może znowu będzie Nam dane zrealizowanie filmu eventowego ze święta studentów PUZ-u.

Skontaktuj się

Zaplanuj wizytę

Scroll to Top