o nas

Jesteśmy tu gdzie jesteśmy bo kochamy to co robimy. 

Realizujemy się tworząc filmy. Dążymy do doskonałości a Naszą inspiracją są najlepsi twórcy na świecie. Każdy kolejny projekt filmowy to wspaniała przygoda i ważne wyzwanie. Nie musimy pisać peanów na swój temat. Wolimy żebyście ocenili Nas przez pryzmat Naszego portfolio. Może to już czas na film dla Twojej firmy?

rys historyczny
2014
To rok, w którym powstało 3FILM.
2016
Licencja ULC na latanie dronami. 3FILM zaczyna zdobywać przestworza.
2018
Napływają zlecenia od klientów z różnych stron kraju. Realizujemy również pierwsze nagrania poza granicami Polski.
2021
Dostajemy z rąk prezydenta stypendium artystyczne i rozpoczynamy pracę nad filmem "Stalag IF Sudauen"
2021
Realizujemy pierwszą transmisję live. Projekt zakończony pełnym sukcesem. Czyżby to był początek czegoś nowego?
krzysztof kowalewski

KRZYSZTOF DAWID KOWALEWSKI

CINEMATOGRAPHER | FOUNDER | DIRECTOR

Filmowiec, fotograf i reżyser. Stypendysta w dziedzinie kultury Miasta Suwałki 2021. Absolwent Szkoły Muzycznej I i II stopnia w Suwałkach. Twórca filmowych marek: 3FILM, Dark Story Films i 3FILM Commercial. Do dnia dzisiejszego zrealizował kilkaset projektów komercyjnych: filmów promocyjnych, eventowych i wizerunkowych. Autor reklam o zasięgu ogólnopolskim. Pracował na planie ze znanymi aktorami i sportowcami min. z Mamedem Khalidovem, Tomaszem Oświęcińskim i Marcinem Różalskim. Na przestrzeni lat firma 3FILM obsłużyła klientów z terenu całej Polski: PGNiG Superliga, Polsat Sport, Laktopol, High League, Rentis, Salag, Pfleiderer czy Polski Kongres Drogowy. Członek zespołu ekspertów w dziedzinie wizerunku, marketingu i promocji opracowującego dokument pod nazwą: „Strategia promocji Miasta Suwałki 2022-2027”. Prywatnie mąż i ojciec dwóch córek. Z zamiłowania pszczelarz i motocyklista. Strona twórcy: https://krzysztof-kowalewski.pl

DAWID ADRIAN LICHOTA

CINEMATOGRAPHER | EDITOR | SOUND DESIGNER

Człowiek z otwartą głową i szerokim wachlarzem umiejętności. Absolwent Akademii Filmu i Telewizji w Warszawie oraz Akademii Realizacji Dźwięku i Dziennikarstwa w Warszawie. Jego najmocniejsze cechy to rzetelność, kreatywność oraz nieustępliwość. Dawid na planie filmowym czuje się jak lew w swoim naturalnym środowisku. Jest bardzo szczegółowy w tym co robi. Idealnie dobiera ekspozycję ujęcia oraz znakomicie komunikuje się z pozostałymi członkami zespołu filmowego. Dawid jest jednym z najbadziej znanych fotografów dzikiej natury w Polsce. Jego prace mają tysiące wyświetleń i z każdym dniem liczby te rosną. Dawid to dusza towarzystwa. Człowiek, który co roku jest uczestnikiem festiwalu Pol’and’Rock. Nie można się z Nim nudzić.

311815681_8261026660606343_8679550724655437226_n
Filmy nie powstają w pojedynkę. Najważniejsze to idealnie dobrany zespół.

Przez lata pracy w branży filmowej wyrobiliśmy sobie sieć kontaktów ludzi, z którymi współpracujemy na co dzień. Operatorzy, oświetleniowcy, dźwiekowcy, make up artists, graficy, lektorzy, muzycy itp. To oni wszyscy tworzą 3FILM i filmy, które powstały w Naszej pracowni. Bez zespołu sukces byłby niemożliwy. W zależności od zapotrzebowania projektu, wybieramy specjalistów, który będzie pracowali na planie oraz przy końcowej edycji Twojego filmu. Cel jest najważniejszy i wszyscy pracujący nad Twoim projektem to wiedzą. 

Scroll to Top