usługi

scenariusz

Każdy film musi być zaplanowany. Scenariusz jest podstawą Naszych produkcji. Opowiedz Nam co chcesz zrobić, my to przeniesiemy na papier i zrealizujemy na planie.

plan zdjęciowy

Pracujemy na profesjonalnych kamerach filmowych. Do tego światła, rejestratory dźwięku, kilku ludzi do pracy i zabieramy się za zdjęcia.

montaż

Układanie wszystkiego w jedną całość. Zgodnie ze scenariuszem. Dobór muzyki, dodawanie lektora i napisów. Wszystko aby osiągnąć zamierzony rezultat.

postprodukcja

Ostatnie szlify aby Wasz film był produkcją z efektem wow. Praca z kolorem, efekty dźwiękowe, animacje i wszystko to co wywołuje dreszcze podczas oglądania filmu.

filmy reklamowe

Każda firma ma inne potrzeby. Jedni chcą pokazać się klientom z jak najlepszej strony inni dążą do podkreślenia prestiżu swoich usług na rynku. W każdym przypadku realizacja filmu jest idealnym rozwiązaniem.

Wykonujemy filmy dla klientów wymagających

filmy na youtube

Kanał na YouTube musi się wyróżniać. Wartość merytoryczna jest ważna ale w zalewie treści jaką mamy w internecie to materiały na wysokim poziomie wizualnym wygrywają z konkurencją.

Możemy realizować Wasze pojedyncze projekty lub całą strategię. Wszystko zależy od potrzeb i przyjętego planu. 

drony

Ujęcia z lotu ptaka sprawiają, że film nabiera dynamiki a zdjęcia z powietrza pozwalają przenieść punkt widzenia na nieznany dotąd obszar.

Mamy bogatą flotę bezzałogowych statków powietrznych obsługiwanych przez wykwalifikowanych operatorów. Podczas zlecenia posiadamy wszystkie zgody, pozwolenia a loty są zgłoszone i legalne. To co? Lecimy?

Grajewo-307

relacje z eventów

Organizacja wydarzenia pochłania mnóstwo pracy. Dlatego warto aby wysiłek ten został zapamiętany na długo. Filmowe relacje z eventów budują prestiż marki oraz zaufanie sponsorów.

Nieważne czy organizujesz imprezę masową na dziesięć tysięcy osób czy niewielki wernisaż dla garstki zapaleńców – każdy event jest ważny i musi zostać zapamiętany. Twoje wydarzenie jest ważne i zasługuje na wyjątkową oprawę.

Scroll to Top